Yükleniyor

GRK Software

Aşağı Kaydır
Kurumsal Web Sitesi | Yazılım - GRK Software

Teknoloji & Hizmetler Private Web Tasarım , Dil Seçeneği , Özel Admin Panel , .Net Core 6 , SQL & Mongo , SEO , Instagram API , Youtube API

Blog Sitesi Yunus Furkan Altınkaynak

Yunus Furkan Altınkaynak (YFA) amerikada kariyerini sinema ve televizyon üzerine tamamlayarak yönetmenlik yapmaktadır. Kariyerine sağlam adımlarla atan YFA kendi ajansını kurup kendi hayallerini gerçekleştirmektedir.

 GRK Software
Kurumsal Web Sitesi | Yazılım - GRK Software
Kurumsal Web Sitesi | Yazılım - GRK Software

YFA Ajans, Youtuber, Yönetmen ve Uzman Danışmanlık yapmaktadır. Creative Tasarım, Tamamen kendine özel içerikler ve Resimler, Düşüncelerin gerçekleşmesi ve tamamen kendi istekleri üzerinde bir admin paneli ile farklılığını tüm dünyaya duyurmuştur.

Onun fikirleri, bizim kodlama yeteneklerimiz ile düzenli olarak gelişmekte olan bir web projesine sahiptir. Siteye ilk girildiğinde özel olarak belirli kodlar ile gizli makalelerine veya kampanyalara ulaşabilmektedir. Bu özgün düşünceleri bizlerle paylaşıp gerçekleştirdiği için kendisine teşekkür ederiz.

Hizmetin Amacı , Marka değerini yükseltmek , Misyon & Vizyon ortaya koymak , yurtdışı pazarını güçlendirmek, gelişimi ve akılda kalıcılığı arttırmak.

Kurumsal Web Sitesi | Yazılım - GRK Software

Bize bir e-posta gönder info@grkyazilim.com.tr

GRK Yazılım NextLevel Çankaya / Ankara lokasyonunda yer almaktadır. Web ve Mobil kurumsal çözümler , özel kodlama , yazılım danışmanlığı , web sitesi tasarımı, web sitesi geliştirme, özel admin panel, marka tasarımı, logo tasarımı, web sitesi bakımı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Google Adwords Yönetimi gibi çok çeşitli yaratıcı tasarım ve kodlama hizmetleri sunuyoruz. Türkiye'de bir yazılım şirketi olarak misyonumuz, müşterilerimizle hedeflerine ulaşılması sırasında ve sonrasında en iyi ilişkiyi sağlamaktır. Size her zaman açık bir kulağımız var. Bizimle ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bir mesaj gönderin.

  • eJeeban Web Design Company Facebook
  • eJeeban Web Design Company Instagram
  • eJeeban Web Design Company Youtube Page
Telif Hakkı © GRK Yazilim. Tüm Resim ve Yazı Hakları © 2024 Sahiplerine Aittir.